آموزشگاه زبان ایران کانادا | بهترین آموزشگاه زبان تهران

تماس با 09208857898
آگهی دهنده: ایران کانادا
ارسال ایمیل
مشاهده ایمیل
نشان کردن
فالو کردن

آموزشگاه زبان ایران کانادا
آموزشگاه ایران کانادا یکی از قدیمی ترین و معتبرترین آموزشگاه های زبان در تهران است. این آموزشگاه با بیش از 30 سال سابقه فعالیت، به عنوان یک مرجع برتر در حوزه آموزش زبان در ایران شناخته می شود. آموزشگاه ایران کانادا با استفاده از روش های مدرن و کارآمد، توانسته است در ارائه خدمات آموزش زبان به افراد مختلف موفقیت های چشمگیری کسب کند.
آدرس وبسایت موسسه ایران کانادا: Irancanada-ac.com
با مراجعه به لینک فوق، امکان دسترسی به آموزشگاه ایران کانادا و بهره برداری از خدمات آموزشی با کیفیت را خواهید داشت. فرصت را از دست ندهید و با آموزشگاه ایران کانادا به یادگیری زبان بپردازید.
– آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
– آموزش زبان انگلیسی نوجوانان
– آموزش زبان انگلیسی کودکان
– آموزش آیلتس
– آموزش زبان های ترکی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی و فرانسه
بهترین آموزشگاه زبان – صفر تا صد یادگیری زبان
خدمات آموزشی آموزشگاه زبان ایران کانادا
آموزشگاه ایران کانادا با مجوز علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت می کند و مدارک آموزشی که به زبان آموزان ارائه می دهد، مورد تایید وزارت علوم و همینطور قابل ترجمه می باشد. این آموزشگاه انواع دوره های آموزش زبان را برای عموم مردم فراهم می کند. موسسه ایران کانادا با توجه به نیازهای مختلف افراد، دوره های آموزش زبان متنوعی را ارائه می دهد. در زیر به برخی از این دوره ها اشاره می کنیم:
آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
دوره های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان در آموزشگاه ایران کانادا بسیار محبوب هستند. این دوره ها به شکلی طراحی شده اند که بزرگسالان با تمامی سطوح زبانی، از مبتدی تا پیشرفته، بتوانند بهبود مهارت های خواندن، نوشتن، گفتار و شنیداری خود را تجربه کنند.
آموزش زبان انگلیسی نوجوانان
در آموزشگاه ایران کانادا، دوره های آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان نیز در نظر گرفته شده است. این دوره ها با استفاده از روش های جذاب و متنوع و با ارائه کتاب های انحصاری آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان ، زبان آموزان نوجوان را در یادگیری زبان انگلیسی تشویق می کنند و آن ها را به تسلط بر مهارت های زبان ترغیب می کند.
آموزش زبان انگلیسی کودکان
برای کودکان نیز در آموزشگاه ایران کانادا دوره های آموزش زبان انگلیسی مخصوصی در نظر گرفته شده است. این دوره ها به شکل باز

اطلاعات آگهی

قیمت توافقی
کد آگهی 356424
موقعیت تهران
آبشار
گروه آموزش
زبان
ارسال 60 روز پیش
پایان 30 روز بعد
نوع آگهی آگهی رایگان
گزارش این آگهی

سایر اطلاعات

نام کاربر ایران کانادا
عضو از 60 روز پیش
 
کنترل پنل | تماس با ما | درباره ما | قوانین سایت | تعرفه ها | دانلود اپلیکیشن | قیمت دلار
ای نیازمندی سایت نیازمندی و آگهی رایگان می باشد. (49 میلی ثانیه)
تمام حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ای نیازمندی می باشد.
بالا