راکت بازرسی فلزیابراکت بازرسی فلزیابتماس با 02144733549

شرکت انطباق گستر سپهر با تولید بهترین تجهیزات و دستگاه های کنترل تردد و نظارتی مانند؛ گیت بازرسی بدنی، دستگاه ایکس ری، راکت بازرسی، تجهیزات امنیتی، تجهیزات کنترل ترافیک، تجهیزات ارتباطی، دوربین و غیره جایگاه مناسبی در تامین امنیت و نظارت در سازمان ها و نهاد های مختلف کشور را دارا می باشد.با استفاده از دستگاه راکت بازرسی بدنی می توان امنیت مکان مورد نظر را افزایش داد.راکت بازرسی بدنی و راکت فلزیاب یکی از پرکاربردترین ابزار های بازرسی است که با استفاده از راکت بازرسی بدنی می توان از ورود هرگونه ابزارهای غیرمجاز همراه افراد در حین بازرسی جلوگیری کرد.
فرودگاه ها، مراکز امنیتی و نظامی و آزمون سراسر به منظور شناسایی قطعات الکترونیکی از موبایل تا فلش مموری و انواع فلزات آهنی و غیرآهنی از راکت بازرسی بدنی استفاده می کنند، تا از حوادث احتمالی جلوگیر کنند.راکت موبایل یاب را می توان در مدارس به منظور جلوگیری از ورود تلفن همراه استفاده کرد، به همین دلیل یکی از راهکارهای مناسب مدارس برای جلوگیری از تقلب در مدارس استفاده از راکت موبایل یاب است که به راحتی می توان اشیاء غیر مجاز همراه دانش آموزان را کشف کرد.
در بعضی از اماکن خاص ضبط صدا و فیلمبرداری و عکاسی ممنوع است به همین خاطر از راکت بازرسی بدنی استفاده می کنند، تا مانع ورود لوازم و تجهیزات ضبط صدا و تصویر ی که همراه افراد است بشود.
.دقت و قدرت راکت ها در شناسایی فلزات بسیار بالاست و دارای قابلیت تنطیم درجه حساسیت نیز می باشند.ما در این مجموعه تلاش می کنیم تمام مشاوره های لازم را به صورت کاملا رایگان در اختیار عزیزان قرار دهیم. و هدف ما کمترین هزینه با بهترین بهره وری برای سازمانها و کارفرمایان محترم می باشد.
بازرسی بدنی بدون دخالت دست توسط فلزیاب راکتی
دقت بالا و بدون خطا
مناسب برای مدارس و دانشگاه ها
کنترل رفت و آمد در شرکت ها
کاربرد در مراکز مهم و امنیتی به عنوان دستگاه تفتیش بدنی و دستگاه اسلحه یاب
امکان تشخیص انواع فلزات آهنی و غیر آهنی
قابلیت اعلان صوتی و یا ویبره
همراه: 09190926579
تلفن: 02144733549
egsepehr.com
انواع راکت بازرسی بهترین راکت بازرسی بدنی بهترین نرم افزار موبایل یاب خرید راکت بازرسی بدنی راکت بازرسی md300 راکت بازرسی بدنی راکت بازرسی بدنی چگونه کار میکند راکت بازرسی بدنی در مشهد

اطلاعات آگهی

قیمت توافقی
کد آگهی 355022
موقعیت تهران
شهرک راه‌آهن
گروه صنعت
ابزار و یراق
ارسال 29 روز پیش
پایان 17 ساعت بعد
نوع آگهی آگهی رایگان
گزارش این آگهی

سایر اطلاعات

نام کاربر بابائی نژاد
عضو از 29 روز پیش
 
تماس با ما | درباره ما | قوانین سایت | تعرفه ها | دانلود اپلیکیشن | قیمت دلار
ای نیازمندی سایت نیازمندی و آگهی رایگان می باشد. (47 میلی ثانیه)
تمام حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ای نیازمندی می باشد.