کیت رفع ماتی و زردی چراغ خودرو


تماس با 09199394775
ارسال ایمیل
مشاهده ایمیل

کیت رفع ماتی چراغ
این کیت جهت بر طرف کردن ماتی و زرد شدن و احیای مجدد چراغ ها مورد استفاده قرار میگیرد و دارای 4 گروه میباشد که در ادامه به معرفی این گروه ها می پردازیم.
1-دستگاه بخار با ایجاد حرارت محلول مخصوص را به بخار تبدیل کرده و توانایی استفاده از برق شهر را داراست. برای اعمال دقیق بخار تولید شده به قسمت های مورد نیاز از یک نازل پلاستیکی به نام هونی استفاده میکنیم. هونی ، بخار تولید شده را با دارا بودن گلویی مخصوص متمرکز کرده و شدت در اعمال بخار را ایجاد میکند.آداپتور دستگاه نیز امکان استفاده از برق شهر را برای ما فراهم میکند.
2-مواد رفع ماتی ساخت کشور آلمان میباشد و فرمول شیمیایی مخصوصی در ساخت آن به کار رفته است.این مواد با محلول ها و اسید های رقیق شده موجود در بازار متفاوت بوده و در صورت استفاده قدم به قدم اوپراتور با روش استفاده کیت دارای یک سال ماندگاری میباشد.
3-ست سمباده از 6 ورق سمباده ساخت کشور آلمان و با دانه بندی 2000،1500،1200،800،600٫400 در کیت موجود میباشد. جهت استفاده از سمباده ها خیس بودن ورق های سمباده ها الزامی بوده و در صورت استفاده نکردن از تمام سمباده ها در روند زیر سازی کیفیت نهایی به شدت پایین می اید.جهت استفاده راحت تر از سمباده پد سمباده در کیت موجود میباشد.در شرایطی که امکان جدا سازی چراغ از بدنه خودرو نمیباشد جهت جلوگیری از آسیب و خط و خش روی بدنه خودرو با چسب موجود در کیت دور تا دور چراغ روی بدنه را چسب زده و کاور میکنیم.
4-ست ایمنی مهمترین بخش این گروه ها میباشد زیرا به دلیل مخصوص بودن محلول و شیمیایی بودن آن برای حفظ ایمنی و سلامتی اپراتور حتما از این کیت در فضای دارای تهویه و انتقال هوا استفاده شود. قبل شروع فرایند اعمال بخار حتما دستکش ها را دست کرده و ماسک را جهت جلوگیری از استنشاق بخار زده و جهت محافظت از چشم ها از عینک استفاده شود.

اطلاعات آگهی

قیمت توافقی
کد آگهی 355007
موقعیت کرج
شهرک اوج
گروه خودرو
قطعات یدکی و لوازم جانبی خودرو
ارسال 33 روز پیش
پایان 27 روز بعد
نوع آگهی آگهی رایگان
گزارش این آگهی

سایر اطلاعات

نام کاربر arka sanat tivan
عضو از 46 روز پیش
 
تماس با ما | درباره ما | قوانین سایت | تعرفه ها | دانلود اپلیکیشن | قیمت دلار
ای نیازمندی سایت نیازمندی و آگهی رایگان می باشد. (39 میلی ثانیه)
تمام حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ای نیازمندی می باشد.